MBL mbl 120

Producent: MBL
Dostępność:  (0 szt.)
szt.
Cena netto: 73 821,14 zł 90 800,00 zł

MBL 120 Radialstrahler — kompaktowe kolumny pełnopasmowe promieniujące dźwiękiem dookólnie

Nowy mbl Radialstrahler 120 z całą pewnością skłoni cały świat hi-fi do porzucenia uprzedzeń i ponownego przemyślenia tezy, że jedynie wielkie potężne kolumny potrafią zaprezentować muzykę w sposób pełny, naturalny, swobodny i autorytatywny.

Rewolucyjna koncepcja obudowy Radialstrahlerów 116F i 111F została z powodzeniem zastosowana w mniejszej konstrukcji, jaką jest model 120. Umieszczenie obu głośników średnioniskotonowych w układzie push-push w masywnym bloku aluminium zaowocowało wyeliminowaniem rezonansów przenoszonych na obudowę (wykonaną zresztą z najlepszych materiałów).

Specjalnie zaprojektowany filtr redukuje drgania obudowy, jednocześnie umożliwiając wzrost poziomu natężenia dźwięku. Z tego powodu cała energia koncentruje się na muzyce, a mbl 120 wyrzuca z siebie precyzyjny i obszerny bas, co ciężko jest usłyszeć nawet z wielu potężniejszych kolumn.

Każdy rodzaj muzyki wciąga słuchacza wszechogarniającą naturalnością i fascynującą kreacją trójwymiarowej przestrzeni. Zalety te są domeną usprawnionych jednostek wysokotonowych i średniotonowych. Radialstrahler ten, opracowany wyłącznie przez firmę MBL, cechuje się doskonałym ręcznym wykonaniem i szybkością reprodukcji. Niepowtarzalna technologia wykonania obudowy pozwala na przeżywanie muzyki o niewyobrażalnej wręcz spójności i naturalności.

W oparciu o mbl 120 można zbudować system dwu lub wielokanałowy najwyższej jakości. Kolumny wyposażone są w wizualnie i technicznie dopasowane firmowe podstawy, które pozwalają również na ukrycie kabli głośnikowych wewnątrz. Eleganckie wykończenie harmonijnie komponuje się z każdym pięknym wnętrzem.

Dostępna jest również specjalna wersja tej kolumny, która działa jako głośnik centralny — mbl 120 RC.


piano: black/chrome, black/gold, white/chrome, white/gold, silver/chrome