Kudos Super 20

Producent: Kudos
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 21 544,72 zł 26 500,00 zł

Super 20 — kolumny podłogowe

Super 20 to najlepsze kolumny dwudrożne Kudosa. Wykorzystano w nich tweeter Crescendo z modelu Titan T88 oraz nowo zaprojektowany przetwornik średnioniskotonowy wyposażony w pierścień minimalizujący prądy wirowe i aluminiowy korektor fazy. Oba przetworniki występują jedynie w Kudosach i już na etapie projektowania zostały przeznaczone do wzajemnej współpracy, dzięki czemu doskonale się ze sobą zgrywają. 

Projekt nie kończy się jednak na głośnikach. W zwrotnicy zastosowano nowe cewki i rezystory Mundorfa oraz kondensatory Supreme (Gold, Silver, Oil) tego samego producenta. Podzespoły te spełniają rygorystyczne normy w zakresie tolerancji parametrów, a oprócz tego są parowane, co dodatkowo przyczynia się do poprawy ich jakości.

Obudowa wykonana jest z osiemnastomilimetrowego MDF-u wykończonego wysokiej jakości fornirem drewnianym, lub białym satynowym lakierem. Otwór bass refleksu został umieszczony na spodzie obudowy, co ułatwia ustawianie kolumn. Plinta gwarantuje stabilne wsparcie, a także tworzy dystans, dzięki któremu bass reflex może pracować komfortowo. Podstawa wykonana jest z trójwarstwowego laminatu złożonego z MDF-u, warstwy tłumiącej i stalowej części dolnej znanej z modeli flagowych. Znakomite jakościowo kolce ze stali nierdzewnej odprzęgające kolumny od drgań podłogi są dopełnieniem całości.