Kudos Cardea C1

Producent: Kudos
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 5 365,85 zł 11 200,00 zł6 600,00 zł
Cardea C1 - kolumny podstawkowe

C1 to podstawowa kolumna z serii Cardea, jednak jakość jej wykonania i uzyskiwany dźwięk dalece przewyższa to, co rozumiemy pod znaczeniem słowa podstawowe. 12 litrowa obudowa typu bas reflex jest skonstruowana z 18mm płyty MDF wybranej ze względu na swoje właściwości akustyczne oraz piękne wykończenie prawdziwym fornirem naturalnym. Przetworniki zostały zgrabnie wpuszczone w płytę czołową, a grill mocowany jest za pomocą magnesów by zachować czystą formę.

Główny przetwornik 18cm posiada odlewany kosz oraz impregnowaną membranę papierową. W rezultacie uzyskiwana jest wysoka obciążalność mocowa i czysty bas jak również gładka charakterystyka częstotliwościowa. Tweeter to 25mm kopułka tekstylna, przeważnie stosowana w znacząco kosztowniejszych konstrukcjach, generuje rewelacyjnej jakości górę. Współpracuje on znakomicie z głównym głośnikiem przy połączeniu za pośrednictwem zwrotnicy niskiego rzędu stosowanej celem uzyskania jak najmniejszej interakcji z sygnałem.

C1 to solidne i dynamiczne kolumny z otwartą i precyzyjną średnicą oraz subtelnie szczegółową górą. Utrzymują stabilny obraz stereo i mogą grać na zaskakująco wysokim poziomie głośności bez kompresji czy zniekształceń. Co więcej nie niska impedancja 8om oznacza, że będą dobrze współpracować z szeregiem wzmacniaczy lampowych i tranzystorowych.