Harbeth P3ESR 40th Anniversary

Producent: Harbeth
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 9 918,70 zł 12 200,00 zł
Otwierający ofertę firmy minimonitor wywodzi się z kultowego w BBC monitora studyjnego o symbolu LS3/5A, jednak w stosunku to swojego pierwowzoru posiada on znacznie większe możliwości dynamiczne oraz dużo lepszą liniowość. Pomimo skromnych rozmiarów posiada fundament basowy o doskonałej kontroli i precyzji. Głośniki pracują w obudowie zamkniętej o bardzo solidnej konstrukcji wyposażonej w wysokiej jakości gniazdo przyłączeniowe. Kolumna jest ekranowana magnetycznie, dzięki czemu nadaje się do zastosowań multimedialnych oraz studyjnych. Obudowa skonstruowana jest zgodnie z opatentowaną technologią SuperTunedStructure (STS) co oznacza że wszelkie podbarwienia odsuwane są od częstotliwości akustycznych przez specjalnie strojoną obudową która "oddycha" odpowiednio wygaszając fale akustyczne obecne wewnątrz skrzyni.

Kolor : Cherry 8.200

Dopłata za kolor:
 
P3ESR   8.900   kolor: Eucalyptus (na zamówienie)
P3ESR   8.900  kolory: Rosewood

Budowa: dwudrożny monitor, obudowa zamknięta
Ustawienie: Zoptymalizowany do pracy z dala od ścian (min. odległosć 30 cm)
Głośnik LF: Niskośreniotonowy 110 mm z radialu; ekranowany
Głośnik HF: 19 mm kopułka wysokotonowa aluminowa
Pasmo przenoszenia: 75 Hz - 20 kHz +/- 3 dB / 1m
Skuteczność: 83,5 dB 1 W / 1m
Rekomendowany wzm.: 25 - 120 W
Impedancja: 6 ohm
Parowanie kolumn: 0,75 dB przez całe pasmo
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 306 x 189 x 202 mm
Waga: 6,3 kg sztuka
Zalecane ustawienie:
Kolor:
z dala od ścian
Cherry


• Harbeth został założony przez byłego starszego inżyniera badawczego BBC Dudleya Harwooda, który wynalazł pierwsze na świecie kolumny z membranami plastikowymi.
• Radial, materiał, z których wykonane są wyłącznie membrany Harbethów odpowiedzialny jest za przejrzyste, naturalne i szczegółowe brzmienie wszystkich współczesnych modeli Harbetha
• Kolumny Harbetha eksportowane są do ponad 40 krajów świata z fabryki znajdującej się w West Sussex w Zjednoczonym Królestwie.
• Harbeth jest jedną z najlepiej ocenianych w prasie marek na świecie i cieszy się doskonałą opinią na Dalekim Wschodzie, w USA i w Europie kontynentalnej.
• Zawodowi inżynierowie dźwięku wykorzystują monitory Harbetha przy tworzeniu wielu popularnych w Wielkiej Brytanii programów telewizyjnych, takich jak Eastenders, Crimewatch, Emmerdale, The X Factor, Red and Black, The Cube, oraz Britain’s Got Talent (a także innych).
• Harbeth pozostaje jedyną w pełni brytyjską marką produkującą kolumny w oryginalnym stylu BBC. Twórcy Harbetha wiedzą jak wydobyć wielki dźwięk z małych skrzynek!