Harbeth Monitor 40.2 Domestic

Producent: Harbeth
Dostępność:
Jest Jest
 (1 pary)
pary
Cena netto: 46 260,16 zł 56 900,00 zł
Harbeth Monitor 40.2 redefiniuje znaczenie kategorii “Kolumny Referencyjnej”. Kolumny nowej generacji stworzone na fundamencie utytułowanych wieloma nagrodami M40.1 stanowią największy krok do przodu w zakresie brzmienia, jaki miał miejsce od premiery projektu w 1998r.

Większa skuteczność, lepsze dopasowanie do różnorodnych środowisk odsłuchowych,  idealne zrównoważenie oraz większa transparentność i czar sprawiają, że M40.2 przenosi dźwięk Harbetha na całkowicie nowy poziom. Hipnotyzująca i uzależniająca scena referencyjnych monitorów Harbetha zapewnia doniosłe, dynamiczne i niezapomniane doświadczenia odsłuchowe – znacznie wykraczające ponad możliwości konwencjonalnych kolumn głośnikowych.

Kolor : Cherry

Dopłata za kolor:

Monitor 40.2 Domestic
59.000zł kolory: Rosewood, Tiger Ebony
MONITOR 40.2 ANNIVERSARY   74.000  WALNUT

Budowa: trójdrożny monitor, obudowa bass reflex, 300 mm głośnik niskotonowy Harbetha i 200 mm głośnik średniotonowy Harbetha
Pasmo przenoszenia: 35 Hz - 20 kHz +/-3 dB
Impedancja: 6 om
Zalecane ustawienie: na standach, tweeter na wysokości uszu, odległość od ścian tylnych i bocznych - 1 m
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 750 x 432 x 400 mm

• Harbeth został założony przez byłego starszego inżyniera badawczego BBC Dudleya Harwooda, który wynalazł pierwsze na świecie kolumny z membranami plastikowymi.
• Radial, materiał, z których wykonane są wyłącznie membrany Harbethów odpowiedzialny jest za przejrzyste, naturalne i szczegółowe brzmienie wszystkich współczesnych modeli Harbetha
• Kolumny Harbetha eksportowane są do ponad 40 krajów świata z fabryki znajdującej się w West Sussex w Zjednoczonym Królestwie.
• Harbeth jest jedną z najlepiej ocenianych w prasie marek na świecie i cieszy się doskonałą opinią na Dalekim Wschodzie, w USA i w Europie kontynentalnej.
• Zawodowi inżynierowie dźwięku wykorzystują monitory Harbetha przy tworzeniu wielu popularnych w Wielkiej Brytanii programów telewizyjnych, takich jak Eastenders, Crimewatch, Emmerdale, The X Factor, Red and Black, The Cube, oraz Britain’s Got Talent (a także innych).
• Harbeth pozostaje jedyną w pełni brytyjską marką produkującą kolumny w oryginalnym stylu BBC. Twórcy Harbetha wiedzą jak wydobyć wielki dźwięk z małych skrzynek!