Harbeth Monitor 30.1 Domestic

Producent: Harbeth
Dostępność:
Jest Jest
 (3 pary)
pary
Cena netto: 10 975,61 zł 13 500,00 zł

Absolutnie referencyjny monitor przeznaczony do użytku domowego. Bezpośredni następca modelu Monitor 30. Wywodzi się z najlepszych studyjnych monitorów BBC. Maluje przestrzenne obrazy dźwiękowe o niespotykanej neutralości. 

Monitor 30.1 - High Fidelity

 

Kolumny Monitor 30 zostały początkowo zaprojektowane jako zamiennik studyjnego monitora BBC LS5/9, ale wygodne proporcje obudowy oraz wysmakowany dźwięk sprawiły, że stał się modelem wszechstronnym również w warunkach domowych.

Obudowa Monitora 30.1 jest mniej więcej o połowę mniejsza od skrzyni jego większego brata Monitora 40.1 i ma tylko ćwierć jego objętości. Po umieszczeniu na bardzo dobrych standach Monitor 30.1 znika całkowicie w pomieszczeniu odsłuchowym – zarówno brzmieniowo, jak i wizualnie.

Zaprojektowany na bazie technologii Radial, Monitor 30.1 osiąga niewymuszoną przejrzystość w średnicy i lepiej rozciągnięty bas przy dużych poziomach głośności niż Monitor 20. Równowaga tonalna zbliżona jest do modelu Monitor 40.1.

Kolor : Cherry

Dopłata za kolor:

Monitor 30.1 Domestic
14.500zł kolor: Eucalyptus (na zamówienie)
Monitor 30.1 Domestic
14.500zł kolory: Rosewood, Tiger EbonyBudowa: dwudrożny monitor, bass reflex
Pasmo przenoszenia: 50 Hz - 20 kHz
Impedancja: 6 Ohm
Skuteczność: 85 dB / 1 W / 1 m
Rekomendowana moc wzmacniacza: najlepiej od 25 W
Moc: 150 W
Terminale: pozłacane, 4 mm, możliwość bi-wiringu
Wymiary (wys. x szer. x głęb): 460 x 277 x 285 mm
Waga: 13,4 kg

• Harbeth został założony przez byłego starszego inżyniera badawczego BBC Dudleya Harwooda, który wynalazł pierwsze na świecie kolumny z membranami plastikowymi.
• Radial, materiał, z których wykonane są wyłącznie membrany Harbethów odpowiedzialny jest za przejrzyste, naturalne i szczegółowe brzmienie wszystkich współczesnych modeli Harbetha
• Kolumny Harbetha eksportowane są do ponad 40 krajów świata z fabryki znajdującej się w West Sussex w Zjednoczonym Królestwie.
• Harbeth jest jedną z najlepiej ocenianych w prasie marek na świecie i cieszy się doskonałą opinią na Dalekim Wschodzie, w USA i w Europie kontynentalnej.
• Zawodowi inżynierowie dźwięku wykorzystują monitory Harbetha przy tworzeniu wielu popularnych w Wielkiej Brytanii programów telewizyjnych, takich jak Eastenders, Crimewatch, Emmerdale, The X Factor, Red and Black, The Cube, oraz Britain’s Got Talent (a także innych).
• Harbeth pozostaje jedyną w pełni brytyjską marką produkującą kolumny w oryginalnym stylu BBC. Twórcy Harbetha wiedzą jak wydobyć wielki dźwięk z małych skrzynek!