Duevel Bella Luna Diamante

Manufacturer: Duevel
Availability:
Exists Exists
 (1 szt.)
szt.
Net Price: 32,113.82 zł 39,500.00 zł
Bella Luna Diamante — kolumny podłogowe

Wyobraź sobie, że pokój odsłuchowy jest otwartą przestrzenią, nad którą świeci Piękny Księżyc w czasie, gdy słuchasz muzyki. Tak działają wielokierunkowe tubowe kolumny Bella Luna — przenoszą słuchacza w inne miejsce, inny czas i inny wymiar, zgodnie z jego wolą. Głośniki te posiadły pełną umiejętność przekształcania pokoju w salę koncertową. Sygnał muzyczny prezentowany jest tak, jak w naturze. Bella Luna gra w fazie zawsze i w każdym kierunku. Zgodność czasowa jest perfekcyjna, a fale dźwiękowe rozchodzą się w sposób całkowicie naturalny — tak samo jak z prawdziwego źródła dźwięku w powietrzu.

Tony średnie i wysokie promieniują w dół, poprzez system tub w kształcie dzwonu i rozchodzą się w promieniu 360 stopni, bas natomiast promieniuje w górę, również w sposób dookólny. Każdy dolny róg kolumny jest portem bass refleksu, który wewnątrz obudowy połączony jest z ożebrowaniem w kształcie ośmiokąta. Tak konstrukcja i metoda strojenia występuje wyłącznie w kolumnach Duevel.

Bella Luna nadaje się idealnie do średnich pomieszczeń i można ją łatwo napędzić nawet wzmacniaczem triodowym single ended, poradzi sobie również oczywiście z potężnymi końcówkami mocy. Niech Piękny Księżyc rozświetla noc!

Waga 30 kg
Impedancja 6 ohmów
Skuteczność 91 dB
Obciążalność 150 W
Pasmo przenoszenia ±3dB 40Hz-23kHz

Cena za kolor:
Bella Luna diamante
  35500zł      Piano Black, Walnutburl, Macassar, Tineo
Bella Luna diamante
  32000zł Cherry, Padouk, Birch, Pear, Birdeyemaple, Maple, Bubinga, Aluminium Brushed Steeltone, Aluminium Brushed Graphite